Osuszanie podposadzkowe:

Firma AGMAK oferuje zaawansowane osuszanie podposadzkowe.

Wykonujemy je gdy w wyniku zalania woda przedostała się pod podłogę czy też między izolacje.  Osuszanie warstwy izolacyjnej osuszaczami kondensacyjnymi nie przynosi rezultatów, a już na pewno nie ma możliwości samoistnego wyschnięcia warstw izolacyjnych.

zalane mieszkanie osuszanie

Nieosuszona warstwa izolacyjna traci swoje właściwości i powoduje dalsze rozszerzanie się szkody.

Zniszczeniu ulegają tynki, listwy przypodłogowe, farba, meble pod zabudowę, czy też drewniana podłoga.
W zalanych warstwach izolacyjnych rozwijają się grzyby i pleśnie , które są szkodliwe dla zdrowia domowników, oraz powodują nieprzyjemny zapach w mieszkaniu.

zalane ściany

Firma AGMAK posiada najnowsze osuszacze Trotec Qube+ , które są bardzo wydajnymi urządzeniami osuszającymi warstwy izolacyjne.
Możemy również zastosować filtry HEPA oraz przeprowadzić ozonowanie warstw izolacyjnych (pozbycie się grzybów i pleśni powstałych pod posadzką).

 

Osuszanie pomieszczeń jest refundowane przez firmy ubezpieczeniowe.  Nasza firma przygotowuje potrzebne dokumenty po zakończeniu prac osuszania. Dzięki temu otrzymają Państwo zwrot poniesionych kosztów.

AGMAK wykonuje usługi osuszania podposadzkowego (osuszanie warstw izolacyjnych) na terenie woj. lubelskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego.

Więcej informacji otrzymają Państwo dzwoniąc pod nr tel. 662 566 996 lub 577 066 997

Osuszacz podposadzkowy Qube+

Pracujemy 7 dni w tygodniu KONTAKT