osuszanie po zalaniu lublin
osuszanie po zalaniu lublin
osuszanie po zalaniu lublin
osuszanie po zalaniu lublin
osuszanie po zalaniu lublin
agmak osuszanie po zalaniu

Konto bankowe:

FHU AGMAK Agnieszka Makuś

Pekao Bank: 22 1950 0001 2006 0051 0807 0001

 

Możliwość płatności kartą.

kontakt@agmak.pl

ADRES EMAIL:

200 km od Lublina

Informacje ogólne:

tel.  662 566 996

 

Dział techniczny:

tel.  577 066 997

NUMERY KONTAKTOWE

Biuro:

pn. – pt.
8:00 - 16:00

 

Kontakt telefoniczny:

pn. – sb. 7:30– 20:00
niedziela: 10:00 – 16:00

AGMAK
ul. ks. Ludwika Zalewskiego 7/LU 04 (osiedle Marina)

20- 492 Lublin

NIP: 946 228 94 59; REGON: 369230010

GODZINY OTWARCIA

ZASIĘG PRACY

SIEDZIBA FIRMY

DANE FIRMOWE

27 października 2020

Ubezpieczenie i likwidacja szkody

Przedstawiamy jakie czynności należy wykonać gdy doświadczymy zalania.

 

W przypadku szkody polegającej na zalaniu mieszkania, w pierwszej kolejności ubezpieczony powinien przystąpić do spisu powstałych strat tzw. spis inwentarza.

Po dokonaniu spisu należy wykonać zdjęcia uszkodzonego mienia. Po wykonaniu zdjęć możemy przystąpić do rozpoczęcia sprzątania i osuszania rzeczy i pomieszczeń. Oczekiwanie na rzeczoznawcę z ubezpieczalni nie uzasadnia braku podjęcia czynności związanych z uprzątnięciem. W każdej chwili woda powoduje coraz więcej szkód (degradacja i zniekształcenie ścian, posadzek). Jednakże należy zgłosić szkodę do ubezpieczyciela i zapytać, czy możemy przystąpić do prac porządkowych tj. osuszanie zalanych miejsc. W większości przypadków panuje zgodny pogląd, iż wnętrza zalanych pomieszczeń należy uprzątnąć. Problem natomiast stanowi kwestia co zrobić z wyniesionym mieniem, którego nie można już uratować. W takim przypadku, przed dokonaniem uprzątnięcia, należy mimo wszystko sprawdzić u danego ubezpieczyciela czy wyniesione z wewnątrz pomieszczeń zalane i zawilgocone mienie należy pozostawić dla oceny rzeczoznawcy, czy też można je od razu utylizować.
 

Przy szacowaniu szkód pomocne będą wszelkiego rodzaju rachunki, paragony, karty gwarancyjne związane z rzeczami, które uległy uszkodzeniu.

 

Przy dużych zalaniach należy osuszyć wilgotne pomieszczenia osuszaczami kondensacyjnymi. Proponujemy również wstawienie wentylatorów o dużej sile, które zwiększą cyrkulację powietrza i tym samym przyśpieszą osuszanie.

 

Firma AGMAK wykonuje usługi z zakresu osuszania pomieszczeń po zalaniach. Oferujemy również wynajem urządzeń do osuszania z wilgoci tj. osuszacze kondensacyjne, wentylatory, wszelkiego rodzaju nagrzewnice oraz profesjonalne mierniki wilgoci, wilgotności powietrza i temperatury.

 

W trakcie usługi osuszania nasza firma sporządza dokumentację zdjęciową, oraz raport końcowy wykonanych prac. Taki dokument jest niezbędny do uzyskania odszkodowania.

Podczas zalania liczy się czas i reakcja. Jesteśmy dla Państwa dostępni 7 dni w tygodniu. Potrafimy wysuszyć zalane dywany, wykładziny, piwnice, garaże, mieszkania oraz domy.

 

 

662-566-996