ozonowanie agmak lublin najlepsza

Opis modelu

Ozonator Supercracker posiada innowacyjny system regeneracji tlenu, który po użyciu go w danym pomieszczeniu przyspiesza rozpad ozonu.

Nasz ozonator należy do najbardziej wydajnych i mobilnych ozonatorów dostępnych na rynku !

Dlatego wielu klientów powraca do nas, gdyż nasze ozonowanie jest efektywne i szybsze niż przy standardowych ozonatorach.

ozonowanie lublinOzonator X-PRO 40 służy do agresywnego ozonowania uporczywych zapachów, wykwitów grzyba i pleśni, zapachu zgnilizny oraz po pożarze.  Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu zapoznania się z ofertą ozonowania. Wykonujemy nasze usługi w Lublinie i na terenie całego woj. lubelskiego.

 

Ozonowanie likwiduje:

GRZYBY I PLEŚNIE – najczęściej pojawiają się w pomieszczeniach po zalaniach i podtopieniach. Nasza firma oferuje usługi osuszania pomieszczeń, a w ostatniej fazie pozbywania się szkód zalaniowych, ozonowanie pomieszczeń. Dzięki temu pozbędą się Państwo nieprzyjemnego zapachu stęchlizny oraz zgnilizny, ale również całkowicie niszczy zarodniki grzybów i pleśni.


BAKTERIE I WIRUSY – ozon jest skuteczniejszy niż chlor. Jest 50 razy wydajniejszy i 3000 razy szybszy. Pozwala na całkowite zwalczenie bakterii oraz wirusów.

 

lublin ozonowanieNIEPRZYJEMNE ZAPACHY – nasz ozonator gwarantuje szybką neutralizację nawet najbardziej uciążliwych zapachów powstałych np. w wyniku rozrostu pleśni, stęchlizny oraz w wyniku pożaru. Wysoka skuteczność dzięki głębokiemu wnikaniu ! Dodatkowo, ten mobilny generator ozonu jest wyposażony w tryb regeneracji tlenowej, aktywnie przyspieszający rozpad ozonu po zakończeniu procesu oczyszczania powietrza. Nie trzeba czekać na rozpad ozonu ani wietrzyć pomieszczenia w przeciwieństwie do innych ozonatorów !!!

ROZTOCZA – ozon zabija całkowicie roztoczanajlepsze ozonowanie lublin

 


ozonowanie lubelszczyzna

ALERGENY – ozonowanie osłabia niepożądane właściwości alergenów i usuwa je z pomieszczeń

Co ozonujemy

  • domy, mieszkania, biura po zalaniu i podtopieniach gdzie pojawiły się wykwity grzybów i pleśni
  • przedszkola, żłobki
  • gabinety stomatologiczne, kosmetyczne, salony tatuażu
  • pokoje hotelowe
  • lokale gastronomiczne, kuchnie
  • samochody (każda wielkość)
ozonowanie zapachów lublin

KONTAKT W SPRAWIE WYCENY: tel. 577 066 997 – 662 566 996

 

 

 

 

 

 

Wykonujemy pomiary podczas ozonowania specjalnym miernikiem stężenia ozonu. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dana dezynfekcja jest skuteczna.

Bakteriobójcze właściwości ozonu jako pierwszy zauważył W. Ohlmüller w 1890 r. Dziś wiemy, że ozon niszczy też zarodniki przetrwalnikowe bakterii, pierwotniaki, grzyby i wirusy. Działanie bakteriobójcze wykazuje już w stężeniu ok. 13 μg/dm3, a wirusy są bardziej wrażliwe na ozon niż bakterie. Ponieważ ozon skutecznie niszczy mikroorganizmy, dlatego należy go szeroko stosować w zabiegach dezynfekcji, gdyż wykazuje właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Jest skuteczniejszy niż inne dezynfektanty.

ozonowanie Lublin, ozonowanie AGMAK, COVID19 dezynfekcja, dezynfekcja ozonem, dezynfekcja pomieszczeń, ozonowanie koronawirus, ozonator Lublin, usługi ozonowania Lublin, usługi dezynfekcji ozonem, ozon coronavirus, generator ozonu Lublin, dezodoryzacja Lublin, AGMAK Lublin, ozon Lublin, Ozonator Lublin, koronawirus walka ozonem, skuteczna dezynfekcja Lublin, ozonowanie lubelskie, ozonowanie woj. lubelskie, ozonowanie lubelszczyzna, koronawirus Lublin