ozonowanie agmak lublin najlepsza

Opis modelu

Ozonator Supercracker posiada innowacyjny system regeneracji tlenu, który po użyciu go w danym pomieszczeniu przyspiesza rozpad ozonu.

Nasz ozonator należy do najbardziej wydajnych i mobilnych ozonatorów dostępnych na rynku !

Dlatego wielu klientów powraca do nas, gdyż nasze ozonowanie jest efektywne i szybsze niż przy standardowych ozonatorach.

ozonowanie lublinOzonator X-PRO 40 służy do agresywnego ozonowania uporczywych zapachów, wykwitów grzyba i pleśni, zapachu zgnilizny oraz po pożarze.  Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu zapoznania się z ofertą ozonowania. Wykonujemy nasze usługi w Lublinie i na terenie całego woj. lubelskiego.

 

Ozonowanie likwiduje:

GRZYBY I PLEŚNIE – najczęściej pojawiają się w pomieszczeniach po zalaniach i podtopieniach. Nasza firma oferuje usługi osuszania pomieszczeń, a w ostatniej fazie pozbywania się szkód zalaniowych, ozonowanie pomieszczeń. Dzięki temu pozbędą się Państwo nieprzyjemnego zapachu stęchlizny oraz zgnilizny, ale również całkowicie niszczy zarodniki grzybów i pleśni.


BAKTERIE I WIRUSY – ozon jest skuteczniejszy niż chlor. Jest 50 razy wydajniejszy i 3000 razy szybszy. Pozwala na całkowite zwalczenie bakterii oraz wirusów.

 

lublin ozonowanieNIEPRZYJEMNE ZAPACHY – nasz ozonator gwarantuje szybką neutralizację nawet najbardziej uciążliwych zapachów powstałych np. w wyniku rozrostu pleśni, stęchlizny oraz w wyniku pożaru. Wysoka skuteczność dzięki głębokiemu wnikaniu ! Dodatkowo, ten mobilny generator ozonu jest wyposażony w tryb regeneracji tlenowej, aktywnie przyspieszający rozpad ozonu po zakończeniu procesu oczyszczania powietrza. Nie trzeba czekać na rozpad ozonu ani wietrzyć pomieszczenia w przeciwieństwie do innych ozonatorów !!!

ROZTOCZA – ozon zabija całkowicie roztoczanajlepsze ozonowanie lublin

 


ozonowanie lubelszczyzna

ALERGENY – ozonowanie osłabia niepożądane właściwości alergenów i usuwa je z pomieszczeń

Co ozonujemy

  • domy, mieszkania, biura po zalaniu i podtopieniach gdzie pojawiły się wykwity grzybów i pleśni
  • przedszkola, żłobki
  • gabinety stomatologiczne, kosmetyczne, salony tatuażu
  • pokoje hotelowe
  • lokale gastronomiczne, kuchnie
  • samochody (każda wielkość)
ozonowanie zapachów lublin

KONTAKT W SPRAWIE WYCENY: tel. 577 066 997 – 662 566 996