Lokalizacja przecieków wody polega na bezinwazyjnych działaniach z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii w celu odnalezienia nieszczelności wody. Dzięki lokalizacji jesteście Państwo w stanie zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nikt z nas nie chce kuć wszystkich płytek w łazience lub rozkuwać podłogę w celu odnalezienia wycieku wody.

 

 

 

 

 

 

 

Dlatego z pomocą przychodzi firma AGMAK, która lokalizuje przecieki wody w instalacjach. Do tego celu wykorzystujemy metody tj. : próby ciśnieniowe, lokalizacja gazem znacznikowym, lokalizacja kamerą termowizyjną, lokalizacja geofonem, użycie barwników UV, lokalizacja kamerą inspekcyjną oraz mapowanie miernikami wilgotności.

Po lokalizacji AGMAK wykonuje odkucie w tym miejscu w celu potwierdzenia i wykonania dokumentacji fotograficznej dla klienta i ubezpieczyciela. Dzięki temu odzyskacie Państwo poniesione koszty za lokalizację oraz osuszanie. Nasza firma wykonuje również osuszanie zalanych pomieszczeń. Przy nowym budownictwie dość często należy wykonać osuszanie podposadzkowe (http://agmak.pl/osuszanie-podposadzkowe/).

Woda, która znajduje się pod posadzką pod styropianem przyczynia się do powstawania podciągnięć kapilarnych. Z upływem czasu w tych miejscach pojawiają się niebezpieczne dla zdrowia grzyby i pleśnie.

W zależności od rodzaju wykrywanej nieszczelności dobierana jest odpowiednia metoda lub wykonuje się kilka pomiarów za pomocą różnych urządzeń. Szukamy lokalizacji wycieku do skutku, dzięki czemu unikniesz dodatkowych kosztów.

W sprawie lokalizacji wycieku prosimy o kontakt na nr 662 566 996

 

 

Lokalizacja wycieku wody Lublin, AGMAK lokalizacja przecieku Lublin, osuszanie po zalaniu lubelskie, poszukiwania wycieku wody Lublin, AGMAK Lublin, wycieki wody Lublin, mokra ściana w mieszkaniu, jak osuszyć mieszkanie po zalaniu, firma osuszająca AGMAK, osuszacze powietrza Lublin, dokumentacja dla ubezpieczyciela po zalaniu Lublin, Agmak osuszanie, lokalizacja wycieku geofonem Lublin, lokalizacja wycieków kamerą, wynajem osuszaczy powietrza Lublin