Ogrzewacze olejowe o spalaniu pośrednim nadają się do pomieszczeń o słabej wentylacji. Podczas pracy takich nagrzewnic w pomieszczeniu mogą znajdować się ludzie oraz zwierzęta. Są to urządzenia nadające się do przyśpieszenia osuszania budowlanego oraz do eksploatacji w pomieszczeniach, w których znajdują się łatwopalne substancje.

W przypadku ogrzewaczy pośrednich, przeznaczone do ogrzania powietrze jest całkowicie oddzielone od komory spalania. Powietrze jest ogrzewane w trakcie tłoczenia przez wymiennik ciepła komory spalania. Dmuchawa, wtłaczająca ciepłe powietrze do ogrzanego pomieszczenia, zapewnia także dopływ powietrza spalania, mimo to, produkty spalania są odprowadzane na zewnątrz za pośrednictwem komina.

Ogrzewacze pośrednie wytwarzają czyste ciepłe i bez wilgoci powietrze.

AGMAK posiada nagrzewnice pośrednie na wynajem. O szczegóły zapytaj pod nr tel. 662 566 996

Ogrzewacze olejowe o spalaniu bezpośrednim są optymalnie przystosowane do pracy na zewnątrz budynków. Znakomicie nadają się do ogrzewania zewnętrznych placów budów, obszarów rolniczych oraz nadają się do ogrzewania dobrze wentylowanych pomieszczeń co pozwala na wykorzystanie całości wytworzonego ciepła. Z tego też względu, urządzenia bezpośrednie nie posiadają komina. Taki proces ma moc 100%, ponieważ sprawność jego wykorzystania stanowi 100%.

W systemach ogrzewania bezpośredniego, dmuchawa zapewnia tłoczenie ogrzanego powietrza, zawierającego także spaliny. Spalaniu towarzyszy także wytwarzanie dużych ilości wilgoci. Dlatego w żadnym wypadku nie powinniśmy stosować nagrzewnic bez odprowadzania spalin do osuszania budynków.

AGMAK posiada na wynajem nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 662 566 996

wypożyczalnia nagrzewnic agmak

AGMAK wynajem nagrzewnic Lublin