Sąsiedzi zalali moje mieszkanie
Jeżeli woda zrobiła większe szkody niezbędne będzie przeprowadzenie prac remontowych. Aby uniknąć powstawaniu dalszych szkód oraz tworzeniu się pleśni czy grzyba można przyśpieszyć proces schnięcia dzięki osuszaczom kondensacyjnym. Ogrzewanie powierzchni nagrzewnicami spowoduje tymczasowy zanik plamy. Niestety, po jakimś czasie wilgoć znów wyjdzie. Dlatego najszybszym sposobem będzie wstawienie do takiego pomieszczenia osuszacza, który poradzi sobie z zawilgoconymi miejscami bardzo szybko i sprawnie.

osuszacze lublin agmak

 

Jeżeli posiadamy ubezpieczone mieszkanie, to warto z niego skorzystać. Firmy ubezpieczeniowe refundują wszelkie prace związane z likwidacją szkód wodnych. Oznacza to, że firma osuszająca oraz inni zleceniobiorcy wystawią Państwu faktury na podstawie których ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie. Jeśli okaże się, że nie posiadamy ubezpieczenia to sąsiad który przyczynił się do zalania poda nam swój numer polisy.

Nie musicie czekać Państwo na wizytę rzeczoznawcy z firmy ubezpieczeniowej. Przy dużych szkodach można (a nawet i trzeba) rozpocząć prace sprzątające (w tym też osuszanie). Im szybciej zaczniemy osuszać, tym krótszy będzie czas osuszania oraz jego koszty będą niższe.

Likwidator szkody przyjmie wówczas od Państwa dokumentację (raport wstępny) od firmy osuszającej.

Nasza firma wysyła do Państwa Technika który wyszkolony jest w dziedzinie likwidacji szkód wodnych. To on sporządza dokumentację zdjęciową i pomiary wilgotności zalanych stref i materiałów. Na tej podstawie sporządzany jest raport.

Ilość urządzeń do osuszania, technologia osuszania oraz czas zależne są od spowodowanej szkody. Używane są do tego osuszacze powietrza, nagrzewnice, wentylatory i cyrkulatory oraz paneli podczerwieni. Przy nowym budownictwie korzystamy w najnowocześniejszej technologi osuszania warstw izolacyjnych (podłóg warstwowych) z wykorzystaniem osuszaczy podposadzkowych.

Często podczas zalania spotykamy się w problemem grzyba i pleśni. AGMAK oferuje likwidację wykwitów za pomocą środków chemicznych oraz ozonowania pomieszczeń. Te usługi również są refundowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Po osuszeniu firma osuszająca AGMAK wykona raport końcowy dla Klienta. Wówczas można przystąpić do prac remontowo-naprawczych.

 

Firma AGMAK oferuje osuszacze, które pomogą Państwu w takich sytuacjach !

www.agmak.pl tel. 662 566 996 / 577 066 997 kontakt@agmak.pl